Report this Article

3d Oyun


  • Comments 0

 

Activision-Blizzard, yeryüzünde 3d Oyunlar cehennem için Mayıs ayında nakit bonanza anlamına geliyordu.Her diğer video oyun yayıncısı için, sadece cehennem oldu.

PC / Mac gişe Diablo III bile başlığın 3d Savaş oyunları (muhtemelen önemli) dijital satış almadan – ayın en çok satan video oyunu oldu. Ama uzun-in-kalkınma hareketi rol yapma oyunu olan talebin sektörün satış grafiği dayamak olamazdı.

 

Video oyun konsolu Perakende satış yüzde 16 kapalı toplam yazılım satış (perakende PC başlıkları dahil), aşağı yüzde 32 geçen ay idi. Genel olarak, sanayi, Mayıs geliri 516.500.000 $, yüzde 28 düşüş ile geçen yıl 718.900.000 $ dan düşüş gördü.

Max Payne 3 , seminal aksiyon serisinin Amazing Alex Rockstar Games ‘canlandırılması, Ubisoft’un takip konsolları arasında en çok satan oyun oldu Gelecek Soldie: Tom Clancy Ghost Recon r ve Activision Prototype 2 .

Bu, bir PC başlık Üst konsol başlıkları kadar güçlü perakende satış kaydedilen Temmuz 2010 tarihinden itibaren ilk kez oldu. Çiftlik Yarışı Bu oyun, şaşırtıcı değil, bir başka uzun zamandır beklenen Blizzard adıydı Starcraft II .

NPD video oyun analisti Anita Frazier perakende satış rakamları, sadece tüketicilerin bugün oyunlar harcadığınız toplam miktarın 50 ile 60 sini kaydetti. Mahalle Maçı Tuğla ve harç mağazalar oyun donanım ve yazılım sadece 516.500.000 $ satılan iken, NPD preliminarily dijital satış $ 1170000000 bu sayıyı itecektir tahmin ediyor.

Ayrıca, 2012 bugüne kadar 2011 tarihine kadar özellikle az yeni oyunlar gördü. NPD bu beklenen oyunların büyük yeni Sokak Kaykayı mahsul bu sonbahar geldiğinde bir satış patlaması görmeyi umuyor diyor.

“Yılın En 2012, biz Mayıs satış görüyoruz yumuşaklık Ateşli Yarışı büyük bir parçası olduğuna inanıyorum perakende, içine yüzde 27 daha az yeni yazılım başlığı tanıtımları olmuştur,” Frazier söyledi. “Bir başlık besbelli Hırsız Polis lansmanından ayın ötesinde satış görmeye devam ediyor, böylece mevcut yeni içerik dar bir diziden daha uzun vadeli bir etkisi yoktur. Diyor ki, biz ikinci yarısında piyasaya çıkacak E3′te bazı heyecan verici bir içerik gördüm yıl ve büyük içerik pazarında geldiğinde, oyuncular hala satın Gizli Avcı almak için mağazaları ortaya çıkıyor. “

 

Share

oyunlar Article's Source: http://articles.org/3d-oyun/
Author:


  • Posted On June 16, 2012
  • Published articles 5

Post Comment

 

Select Language:

en es fr it
de pt sv da
no fi nl ru
ja pl tr el