Report this Article

E-wniosek notebook ubezpieczony online


  • Comments 0

E-wniosek to zdecydowanie najwygodniejsza propozycja ubezpieczenia online sprzętu komputerowego.W większości dokonując zakupu sprzętu w sklepie, nie decydujemy się z różnych powodów na dodatkowy wydatek i wykupienie ubezpieczenie. Refleksja, decyzja na ubezpieczenie sprzętu przychodzi z czasem.

E-wniosek.com to oferta taniego ubezpieczenia skierowana do właścicieli nowego sprzętu komputerowego (nie starszego niż 2 miesiące).Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje szkody materialne, w tym zdarzenia takie jak:zalanie (np. kawą/herbatą/sokiem/alkoholem),upuszczenie, kradzież, rabunek (także z bagażnika samochodu, na ulicy), pożar,inne zdarzenia losowe ,umowa zawierana jest na warunkach tzw. All risk. Wszystkie formalnośći klient załatwia online.

Co należy zrobić, aby przystąpić do programu ubezpieczeniowego online www.e-wniosek.com 1. Przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia. 2. Wypełnić i wysłać wniosek poprzez stronęubezpoieczkomputer .3. Na bazie wypełnionego wniosku możesz automatycznie wydrukować Elektroniczny Certyfikat Ubezpieczenia jak równieżotrzymasz go na podanych we wniosku adres e-mail.4. Termin płatności składki wyznaczony jest na 2 dni od dnia otrzymania Certyfikatu na konto wskazane w Certyfikacie. Uwaga: Brak opłaty składki w wyznaczonym terminie skutkuje brakiem ochrony ubezpieczeniowej.5. Certyfikat jest ważny wraz z dowodem opłacenia składki oraz fakturą zakupu sprzętu.

Tak atrakcyjnej oferty ubezpieczenia komputera nie znajdziesz u konkurencji. Więc jeżeli masz jakąkolwiek wątpliwość dotyczącą ryzyka , że coś się może stać z twoim nowo zakupionym sprzętem, a nie minęły jeszcze od dnia zakupu 2 miesiące, to nie zwlekaj ubezpieczenie nie jest drogie, siedząc wygodnie przed komputerem dokonasz zakupu polisy/certyfikatu. Sprawdź nas : www.e-wniosek.com .

E-wniosek to tanio ubezpieczony laptop, notebook, drukarka, monitor. www.e-wniosek.com to innowacyjny produkt ubezpieczeniowy, siedzisz w domu, pracy, gdziekolwiek i przez internet załatwiasz wszystkie formalności. Wygodnie i tanio, spokojnie przeczytasz regulamin i możesz zdecydować po dokładnym zastanowieniu.

Share

porfiriuszp9016 Article's Source: http://articles.org/e-wniosek-notebook-ubezpieczony-online/
Author:


  • Posted On October 7, 2010
  • Published articles 15

Select Language:

en es fr it
de pt sv da
no fi nl ru
ja pl tr el